Waarde Honorairen en Oud‑Bestuursleden,
Dit Lustrumjaar staat in het teken van verbinding: voor alle oud‑studenten van Aardwetenschappen, Fysische Geografie en Geologie organiseren we activiteiten zoals de Lustrumreünie en de Reünistenactiviteit.
Maar u, honorairen van de U.A.V. en U.G.V. en Oud-Bestuursleden van Drift’66, willen we extra in het zonnetje zetten. Daarom nodigen we u graat uit voor de honorairenactiveit op 1 mei. Ik kijk ernaar u in grote getale te mogen zien!
“Wat gaan we dan doen?”, hoor ik u al zeggen. We zullen om 17:45 verzamelen in het restaurant Takumi Tonkatsu Ramen Vredenburg (let op: er is ook een locatie op de Oudegracht). Hier kunt u genieten van heerlijke noodle soepen, gouden curry’s of overheerlijke gyoza’s (zie bijlage voor menukaart). Ook is hier echt Japans bier van de tap te bestellen en zowel warme als koude sake. Natuurlijk is een wijntje of frisje hier ook op zijn plaats. De avond zullen we om 20:00 voortzetten in Kitchen Bar Danel waar we een cocktailworkshop zullen krijgen! We krijgen hier uitgelegd hoe je cocktails moet bereiden en zullen er zelf drie maken. De workshop duurt ongeveer 2,5 uur.
Het totaal bedrag van deze avond zal ongeveer €38,46 kosten. Dit is inclusief avondeten, een drankje en de cocktailworkshop. Mocht u tijdens het avondeten meer geld uitgeven dan €24,- is dit voor eigen rekening. De betaling zal achteraf plaatsvinden via de mail.
U kunt zich inschrijven via dit formulier op de website. Er zijn maar 25 plekjes en de inschrijvingen sluiten 24 april 12:00!
Met ongeëvenaarde groet,
Het 81e bestuur der Utrechtse Aardwetenschappen Vereniging